Reklam

Aktaş, ''doğayla iç içe olması varken ağır mekanik mezarlıklarını reva gördüler''

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, Dudayev Sahili’nde bulunan parkın Millet Bahçesi’ne taşınmasına tepki gösterdi.

Aktaş, ''doğayla iç içe olması varken ağır mekanik mezarlıklarını reva gördüler''
05 Mayıs 2021 - 12:11
CHP Darıca İlçe Başkanı Aktaş açıklamasında şu ifadelere yer verdi; Darica Millet Bahçesi içerisinde sadece yurttaşların sosyalleşeceği doğayla iç içe olması varken ağır mekanik mezarlıklarıni reva gördüler. Bu alana LunaPark yapacagiz diye bir Allah'ın kuluna sormadılar. Yerel basinda gündem olunca yapılan ankete kullanılan yaklaşık 350 oyun 300 aşkını burada lunapark istemiyoruz diye ankete katılmasına rağmen yapilma karari verildi.. 

NE TARAFTAN BAKSAK RANT. 

Açıldığı günden beri oldukça rağbet gören bu alanın otopark eksikliğinin olduğunu insanımızın ailece kafa dinlemeye geldiği bu alanda araçlarına yer bulma krizi israrlarimiz üzerine çözme yönünde adim atilsada yeter degil. 

Bu alanda vakit geçirmek için gelenler şehir yaşamınin zorluklarından iş stresinden, mesai kabusundan ve geçim sıkıntısından bir anlıkta olsa uzaklaşalim kafamız dağılsın diye geliyorlar. 

NEDEN DUADAYEV DE KALMADI. 

Büyük Şehir Belediyesi  Yapılan LunaPark alani otopark sorunu artıracak, kalabalığın artmasına neden olacağını  bile bile rant devşirme derdinde. 

Darıca Belediyesinin durumu ortada  zaten, Çataldağ mesire alanınıda aynı kişilere peşkeş çekenler sadece kapı ve giriş alanina 1.150.000,00 TL harcadılar adeta parayı çöpe attılar.
Çataldağ mesire alanı nerede bilen var mi ?  Mesire alanina 3 yil içinde yatirim yapilmayinca 2020 yılı Aralık ayında sözleşme bitti olan milletin parasina oldu. 

Dudayev Parkinda var olan parki apar topar millet bahçesine taşıdılar sorsan metro çalışmasını bahane ederler koskoca duadayev parkinda yer bitti getirip millet bahçesine parki taşıdılar kalabalık topkuluk istahlarini kabartmış olsa gerek. 

ESNAF GELINCE PARA YOK BORCUMUZ VAR 

Esnafa,  kıraathane işletmesine, kantin işletmecisine, kuaförlere gelince bütçe yok 
Aylik 1.500,00 TL destek yapalım diyince bütçe yok ama heba edilecek 1.150.000,00 TL var... 

Sahi hiç bu insanlara ne yiyorsun ne içiyorsun diyen var mi?

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum