Baysal, Belediye Hepimizin Belediyesi

Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlığını yürüttüğü Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkan Yardımcısı Ferhat Baysal kongreleriyle ilgili Gebze Belediyesi’ni eleştirdi.

Baysal, Belediye Hepimizin Belediyesi
04 Nisan 2021 - 15:31
Reklam
Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkan Yardımcısı İdari ve Mali İşler Sorumlusu Ferhat Baysal, Cuma günü gerçekleştiren kongreleriyle ilgili yazılı açıklama bulundu. Baysal, parti olarak Gebze Belediyesi’nden kongre yapmaları adına salon talep ettiklerini ama cevap alamadıklarını iddia etti. Baysal şunları kaydetti; “Bilindiği üzere Gelecek Partisi Gebze ilçe başkanlığı olağanüstü kongresini önceki gün gerçekleştirdi. Kongremiz için yüksek seçim kurulundan gerekli izinleri alındıktan sonra ilçe başkanlığı olarak ve yönetici arkadaşlarımız tarafından Gebze Belediye Başkanı Sayın Zinnur Büyükgöz’ü arayıp hem vefat eden yakınına taziye dileklerimizi bildirdik hem de genel başkanımız Gebze’ye teşrif edecekleri için Gebze’de belediye ait bir konferans salonu ihtiyacımızın olduğunu dile getirdik. Ne hikmetse Sayın Zinnur Büyükgöz beyefendi nezaketen de olsa salonlar ile alakalı bir dönüş yapmaması bizleri derinden üzdü.

BELEDİYE HEPİMİZİN BELEDİYESİ

İstediğimiz salonları almadığımızdan dolayı genel başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nu davet etmekten vazgeçtik. Neden mi? küçük bir salonda insanları tıka basa doldurmamak için. Neden mi? AKP’nin yaptığını yapmamak için vatandaşın sağlığı bizim yapacağımız kongreden daha önemli olduğu için. Sayın Büyükgöz unutmasın ki bundan 6 yıl önce sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu bu ülkede başbakanlık yaptı bu ülkede dışişleri bakanlığı yaptı ve en önemlisi 6 yıl önce randevu almak için sıraya girdiğiniz günleri ne çabuk unuttunuz sayın başkan. Bu ilçenin belediyesine ait ortak alanlar sadece AKP iktidarına ait değildir. Tabela vergisi, su faturalarındaki saçma sapan vergiler ile yapılan ortak alanlardır. Bunu bir tek partinin hizmetine sunamazsınız sizi şiddetle kınıyor ve bir an önce Gebze’de yaşayan tüm vatandaşlarımızın belediye başkanı olmaya davet ediyorum, sadece AKP ve MHP’nin belediye başkanı olmaktan vazgeçin.”

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum