Reklam

Göz Sağlığı İle İlgili Merak Ettikleriniz 'Gözümüz Sağlıkta' Platformunda

Atasun Optik, toplumsal fayda yaratmayı amaçlayan yaklaşımıyla, hem sektörün gelişimi için hem de kamuyu bilinçlendirmek üzere oluşturduğu projelerle, önemli adımlar atmaya devam ediyor. Bu doğrultuda www.gozumuzsaglikta.com platformunu hayata geçiren Atasun Optik, göz sağlığı hakkında güvenilir, uzmanlar tarafından hazırlanmış, kaynağı net bilgileri herkesin erişimine açarak kamu bilinci yaratmayı amaçlıyor.

Göz Sağlığı İle İlgili Merak Ettikleriniz 'Gözümüz Sağlıkta' Platformunda
12 Mayıs 2021 - 15:25

İyi görme ve görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik, çalışmalarını toplumsal farkındalık yaratan projelerle zenginleştiriyor. Son olarak www.gozumuzsaglikta.com web platformunu hayata geçiren Atasun Optik, göz sağlığına dair bilime dayalı içeriklerin bulunduğu bu platformla, kamuyu bilinçlendirmek üzere önemli bir adım atıyor. 

Göz sağlığı hakkında toplumsal bilinci artırmak amacıyla çalışmalarına hız verdiklerini belirten Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın, “Dünyaca ünlü markaları tüketicilerle buluştururken sektöre ve toplumumuza katma değer kazandıracak projelere de imza atıyoruz. Bu misyondan hareketle tüketicilerimizi yepyeni bir platformla buluşturmaya başladık. ‘Gözümüz Sağlıkta’ adını verdiğimiz bu platformda göz bozukluklarından göz hastalıklarına, çocuklarda göz sağlığından doğru bilinen yanlışlara kadar geniş bir yelpazede bilime dayalı bilgiler sunuyoruz. Düzenli olarak güncellenecek platform aracılığıyla güvenilir içerikleri herkesin erişimine açarak, toplum karşısındaki sorumlu duruşumuzu sürdüreceğiz” şeklinde konuştu. 

Doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmaktaki güçlüğü gidermeyi hedefliyor

‘Gözümüz Sağlıkta’ platformu, internet kullanımının yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan doğru ve güvenilir bilgi kaynağına ulaşmaktaki güçlüğü gidermeyi hedefliyor.

‘Gözümüz Sağlıkta’ platformuyla ilgili tüm detaylara www.gozumuzsaglikta.com adresinden ulaşılabiliyor. 

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum