MÜJDE! KADEFSPOR KURUYOR..

Ağrıların desteğini alarak güçlü bir alt yapı ile başlayacak olan Kadefspor, Kocaeli' de resmen ses getirecek

MÜJDE! KADEFSPOR KURUYOR..
11 Şubat 2021 - 04:49 - Güncelleme: 11 Şubat 2021 - 09:42
Reklam
Komisyon başkanlığına amatör camiasından güçlü bir ismi getiren Kocaeli Ağrı Dernekleri Federasyon Başkanı Ömer Yıldırım, Kadefspor'un Yönetim Kurulunu resmen oluşturmaya başladı.

Birinci amatör den başlayacak alan Kadefspor sarı lacivert renkleri ile gençlerin tüm kategorilerinde mücadele edecek şekilde hazırlıklarına başladı. Diğer yandan ise A takımla mücadele edecek olan Kadefspor’da sürpriz transferler söz konusu olacak.

Gençlere Yönelik Adımlar Artacak Olan Kadefspor Gençlerin Yeni Adresi Olacak

Ömer Yıldırım, KADEF (Kocaeli Ağrı Dernekleri Federasyonu)’de güven tazeledikten hemen sonra Kadefspor için hazırlıkları yaptı. Sürpriz bir isimle anlaşan Kadefspor’un ilk hedef BAL (Bölgesel Amatör Lig) olacak.

Kocaeli'nin Gözde Spor Takımı Olma Yönünde Gençlerin Önünü Açacak

‘’Spor ve eğitime ağırlık veren bir toplum ileriye doğru adım adım ilerler’’ diyerek sözlerine başayan Yıldırım, ''Spor bir insanın her durumda farklı olmasını sağlar bizlerde Kadefspor olarak Kocaeli’nde sivil toplum kuruluşlarında farklı bir bakış açısı ile güven oluşturacağız.''ifadesini kullandı.

Yıldırım 1 Otobüs Sözü Verdi

KADEF Başkanı Ömer Yıldırım deplasman ve antrenman sahalarına gidip gelmek için 1 otobüs alınacağının sözünü verdiFACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum