Orhan, CHP'ye Laf Söylemek ne AKP Genel Başkanı'nın ne Gebze İlçe Başkanı'nın haddi değildir

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, geçtiğimiz günlerde AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya'nın görevden alınan CHP Meclis Üyesi Osman Kurum hakkında yaptığı açıklama sonrası basın açıklaması düzenledi.

Orhan, CHP'ye Laf Söylemek ne AKP Genel Başkanı'nın ne Gebze İlçe Başkanı'nın haddi değildir
13 Mart 2021 - 22:27
Reklam
Gökhan Orhan yaptığı açıklamada, CHP küllerinden yeniden varolan Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran ve Kuvayi Milliye inancını taşıyanların partisidir. Her defasında CHP’ye çamur atmak, hakaret etmek ülkemizin geçmişine ve kurucu iradesine ihanet etmektir, vatan hainliğidir.

Okyanus ötesine bitsin bu hasret diyenler, TRT ekranlarında teröristlere mikrofon uzatanlar, 29 Ekim günü teröristlere ısmarladığı lahmacunun adisyonu hala masasında duranlar, Cumhuriyet Halk Partisi’ne aba altından sopa göstermek sizin haddinize değildir.

Halkımız sandık önüne geldiğinde 19 yıllık ihanetin bedelini 31 Mart yerel seçimlerinde en büyük tokatı attığı  gibi erken seçimde de atacaktır.

Cumhuriyet Halk Partisi’ne laf söylemek ne AKP Genel Başkanı’nın ne Gebze İlçe Başkanı’nın haddi değildir. ''ifadelerini kullandı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum