Başak Günay

Başak Günay

[email protected]

İLK MERHABA

28 Şubat 2021 - 17:59

Sevgili okurlar, bundan sonra kitaplarım haricinde bu sayfada da sizlerle buluşmaktan mutluyum.

Yıllarca yazma aşkına kitaplarımla dahil olmuşken zaman zaman köşe yazısı yazma isteğime bu sayfada sizlerle kavuşmuş oldum. Bazen gündemi takip edecek, bazen uzmanlık yaptığım spritüel alanlarda bilgiler aktarmaya çalışacak, bazen de son derece duygusal yazılarla karşınızda olabilirim.

Ben kendimi “iflah olmaz bir hayalperest” olarak tanımlıyorum. Hayallerin insan hayatının, varoluşuna ne kadar katkısı olduğunu deneyimlemiş, eskiden bunu olumsuz alanlarda kullanırken şimdi hayatıma yeni bir yön vermekte ne kadar etkili olduğunu farkederek pozitif alanlara aktarmayı başarmaya çalışan ve bu anlamda başarılı olduğumu da hiseetiğim biriyim. Bu yüzdendir ki yazmanın bende aşk olduğunu ve bu yeni hayat anlayışım ile insanlara aktarmak istediğim deneyimlerle daha çok perçinlendiğimi söylemek isterim.

Bir tek insanın hayatının bir alanına ufacık bir dokunuş yapabilmek bile kelebek etkisi doğurur. Kimbilir belki şifa terapileri yaparken yazılarım da da bu enerjiyi sizlere aktarmayı başarabilirim.

Çok şeşitli konularla sizlerle beraber olacağım bundan sonra. Herkese teşekkür ederim… Görüşmek dileği ile…

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum